Wystawa "Powróćmy jak za dawnych lat - Jesienna Metamorfoza Seniora"

plakat-Wystawa "Powróćmy jak za dawnych lat - Jesienna Metamorfoza Seniora"   od 1 października do 14 listopada 2020    Filia nr 5 (Damrota 32)

Zapraszamy do oglądania wystawy fotografii pt. „Powróćmy jak za dawnych lat – Jesienna Metamorfoza Seniora”, która dostępna będzie w dn. 1 października – 14 listopada 2020 r w holu Filii nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu przy ul Damrota 32.

21 września 2020 roku miała miejsce realizacja projektu pn. „Powróćmy jak za dawnych lat – Jesienna Metamorfoza Seniora”. Realizatorami przedsięwzięcia byli: Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Potrzebującym „Trampolina” oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu.

W ramach wydarzenia 15 Seniorek i Seniorów skorzystało z profesjonalnych usług poprawy wizerunku, a następnie wzięło udział w artystycznej sesji fotograficznej stylizowanej na dawne lata. Uczestnicy otrzymali zestawy kosmetyków, które wspomogą kontynuowanie dbania o własny wizerunek, a także oprawione zdjęcie portretowe.
Realizatorami usług byli:

  • Hair Club GAYA – usługi fryzjerskie,
  • HCG Barber – usługi fryzjerskie oraz usługi barbera,
  • Jarosław Kozłowski – profesjonalny fotograf – wykonanie zdjęć przed i po metamorfozie, w tym zdjęcia portretowego,
  • Monika Bojsan – profesjonalna makijażystka – usługa makijażu,
  • Katarzyna Szamocka-Magdoń – terapeuta MOPS, usługi wspierające uczestników podczas realizacji projektu.

Przedsięwzięcie sfinansowane zostało przez BNP Paribas S. A. (grant w ramach IX Edycji Programu Grantów Lokalnych) oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu. Wsparcia rzeczowego w formie zestawów kosmetyków udzielili: Carrefour Polska oraz Drogeria Eden.  inne Wystawy

Projekt Młodzi kreatywni – interaktywni

Projekt Złote książki w górach i miastach jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

100 książek na 100 lat Niepodległości 1918-2018

Biblioteka Cyfrowa

Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych Academica

Blog Miejskiej Biblioteki Publicznej

ibukcitywalk

 logo bookcrossing